Praca

 ASYSTENTE / MŁODSZY KONSULTANT

Zakres obowiązków:

– Zaangażowanie w projekty marketingowe i PR
– Wsparcie w organizacji eventów biznesowych i branżowych
– Umiejętność pisania ze zrozumieniem
– Praca z bazami danych
– Zdolności reasercherskie
– Praktyczna znajomość narzędzi social media
– Wsparcie w przygotowywaniu koncepcji i ofert
– Koordynowanie prac podwykonawców

Wymagania:

– Roczne doświadczenie w realizacji projektów po stronie agencji
– Zainteresowanie tematyką gospodarczą
– Wysokie zdolności organizacyjne i umiejętność pracy pod presją czasu
– Znajomość angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
– Samodzielność, terminowość i odpowiedzialność
– Otwartość i komunikatywność

Mile widziane:

– Prawo jazdy kat. B
– Podstawowa znajomość programów graficznych (Photoshop CC)

Oferujemy:

– Atrakcyjne wynagrodzenie
– Praca z profesjonalistami przy ciekawych projektach
– Pozytywna atmosfera
Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres:

mm@heimapr.pl

W tytule maila prosimy umieścić nazwę stanowiska, a w treści poniższą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych” (DzU nr 133, poz. 883).

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.